ARNAVUTKÖY NAKLİYAT

Tarihçemiz ;

Firmamız 1984 yılından günümüze kadar başarılı bir geçmişe sahiptir ve günümüzde’de kaliteli nakliyat çözümleri üretmeye ve geliştirmeye devam etmektedir.

Şirketimizin Yapısı ;

Genç ve dinamik yapısı, profesyonel çalışma prensipleri ve tecrübeli çalışanları ile kurumsal taşımalara getirdiği yeniliklere yenisini eklemektedir. Taşımacılığa yeni çözümler üreterek teknolojik araçlar ve gereçler üretmekteyiz.

Şirketimizin Amacı ;

Amacımız çağdaş standartlarda nakliye hizmetini en ekonomik biçimde sunmak ve verdiğimiz hizmeti sürekli geliştirmektir. Firmamız istanbul ve tüm illerde evden eve nakliyat hizmetini sunmatadır.

Evinizin, İşinizin ve özel eşyalarınızı kısacası acil tüm taşıma ve nakliyat işlemlerinizi özverili bir şekilde yapıyoruz.

Sizin taşınmanız bizim taşınmamızdır. Bizi tercih Eden Tüm Müşterilerimize teşekkür Ederiz...

Marka Tescil & Patent

0216 606 46 34 - 0544 895 44 34

Firmamız kişi veya firmaların nakliye ihtiyaçlarını gidermek için kurulmuş patentli, kurumsal bir şirkettir.

Haftanın yedi günü dilediğiniz zaman acil ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz...

Merkez Adres: Ataşehir / İSTANBUL

Firmamız Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Arnavutköy evden eve nakliyat sektörünün deneyimli kuruluşlarından olan EVDEN EVE NAKLİYAT firmamız yaklaşık 11 yıllık bir firmadır.

1999’lu yıllarda EvYap adı altında faaliyetlerine başlayan firmamız dinamik ve yenilikçi bir yapılanmanın da beraberinde kurucumuz Cihan ERDEM’in yönetiminde EVDEN EVE NAKLİYAT firması adını alarak sektörde var olmaya devam etmiştir.

Kurulduğu yıllarda dönemin ihtiyaçlarına uygun nakliyat projeleri, nakliyat düzenlemeleri ve güçlendirme alanlarında faaliyet gösteren firmamız, ilerleyen yıllarda konut taşımacılığındaki başarısını tecrübeli ve gelişen ekibi ile okul, otel, işyeri, fabrika, endüstriyel yapı ve tesis inşaatları başta olmak üzere birçok taşıma hizzmeti sunmuştur.

Modern yaşamın gereği olarak gelişen teknolojiye uygun yenilikçi çözümler üretmeyi hedefleyen firmamız, tecrübeli bir yönetici ekibin liderliğinde genç ve dinamik bir yapılanmayla, her yeni projede bir adım ileri gitmeyi kendine ilke edinmiştir.

EVDEN EVE NAKLİYAT, katılımcı farklılığa saygılı, özgürlükçü bir kurum kültürü içinde, tüm paydaşlarımızın gereksinimlerine duyarlı, yenilikçi, disiplinlerarası bir eğitim altyapısı ile, öncülüğe yol açan özgün bilginin yaratılmasını ve yayılmasını sağlayan, araştırma ve eğitim alanındaki yaratıcılığı ile uluslararası bir referans noktası olmayı hedeflemektedir.

0216 606 46 34 - 0543 301 79 71 Adres: Ataşehir / İSTANBUL

Evinizin, İşinizin ve özel eşyalarınızı kısacası acil tüm taşıma ve nakliyat işlemlerinizi özverili bir şekilde yapıyoruz.

Sizin taşınmanız bizim taşınmamızdır. Bizi tercih Eden Tüm Müşterilerimize teşekkür Ederiz...

Acil Evden Eve Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat Acil Eşya Depolama Acil evden eve nakliyat firması İstanbul nakliyat firması Acil eşya depolama firması

Ülkemizde Nakliyat

Ülkemizde nakliyat sektörü ve taşımacılıkla ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen, firmamız kaliteli hizmet, güven, muşteri memnuniyetini ile kalite standartlarını belirlemiştir.

Firmamız güçlü referansları, geniş müşteri kitlesi ve tamamlamış olduğu tüm çalışamaların verdiği tecrübe ile profesyonellikden ödün vermez.